Engleski Jezik

Learn English today!

« Lipanj 2021 »

eTwinning

eTwinning je jedna od aktivnosti programa Europske unije Erasmus+ programa za cjeloživotno učenje koja za cilj ima potaknuti europske škole na suradnju korištenjem informatičko-komunikacijske tehnologije.

Temeljna zamisao eTwinninga je da europske škole putem Interneta komuniciraju, surađuju, dijele sadržaje i uče jedna od drugih. Projektima eTwinninga potiču se i razvijaju IKT vještine učenika, razvoj interkulturalne svijesti i poboljšavaju njihove komunikacijske vještine.

eTwinning portal je sigurno i provjereno on-line okružje za nastavnike i učenike. Agencija za mobilnost i programe Europske unije provjerava sve korisnike i prati i nadgleda tijek svih aktivnosti.

Naša škola već dugi niz godina uspješno integrira eTwinning projekte u nastavu, Erasmus+ projekte te je platforma preko koje se naši nastavnici kontinuirano usavršavaju, razmjenjuju ideje i umrežavaju s kolegama iz inozemstva.
eTwinning aktivnosti u Srednjoj školi Metković:
Važnost korištenja eTwinning platforme u realizaciji Erasmus+ projekata

Dani Erasmusa: Jeste li znali?

Međunarodne projektne aktivnosti u Srednjoj školi Metković – jačanje digitalnih i jezičnih kompetencija, eTwinning kontaktni seminar u Minhenu

Nastavnik Petar Nikolić sudjelovao na multilateralnom eTwinning seminaru u Varšavi

Twinspace stranica nagrađenog eTwinning projekta Water unites us!

U sklopu Erasmus+ i eTwinning projekta obilježen Međunarodni dan kuhara

Razvoj digitalnih kompetencija - etwinning učenica ambasadorica Ema Bašić

Uvodni sastanak korisnika za Ključnu aktivnost 2 u području odgoja i općeg obrazovanja

eTwinning edukacija za učenike u Srednjoj školi Metković

Profesoru Petru Nikoliću dodijeljenja Europska oznaka kvalitete za projekt Water unites us!

eTwinning projekt: Odricanja u došašću i korizmi

eTwinning projekt: Čovjekov utjecaj na prirodu

Nacionalna godišnja eTwinning konferencija - sudjelovale učenica eTwinning ambasadorica Ema Bašić i mentorica Rosanda Lovrić

eTwinning ambasadori Srednje škole Metković